2021-ųjų apžvalga

2021-ųjų apžvalga

Dar vieni metai praėjo. Vidinius tikslus dažniausiai apsvarstau per gimtadienį, bet metų įvykius galima apžvelgti ir praėjus kalendoriniams metams.

Pagrindiniai įvykiai:

  • Italai – Europos čempionai.

Žinoma, svarbiausias metų įvykis yra italų pergalė Europos čempionate. Pats prie to mažai prisidėjau, ir kažkiek net apmaudu, kad svarbiausias metų įvykis ne mano paties indėlis, bet nieko nepadarysi. Toks sirgalių gyvenimas 🙂 ilgai laukėme ir štai.
Gailiuosi vis, kad nedrįsau išlėkti į miestą žiūrėti finalo. Va tada tai būtų buvę dar daugiau emocijų, atmosferos ir dar beleko visko.

  • Kelionė į Austriją.

Pagaliau atlaisvėjus pandemijos apribojimas išlindau iš urvo. Tai buvo ilgiausia kelionė ir reikalavo daugiausia emocinio pasiruošimo, nes keliavau antrą kartą vienas. Kiekvieną dieną judėta iš vieno miesto į kitą, todėl buvo ilgas pasiruošimo laikotarpis. Į Austriją tikrai grįžčiau dar kartą. Galima ir visai pigiai prasisukti. Iš principo brangiausi yra transporto bilietai, o nakvynę ir maistą galima susiveikti ir pigiai. Nežinau tik, ar toks keliavimo principas man tinka. Gal reiktų sumažinti tempą.

  • Mityba ir svorio metimas.

Pagaliau prisiverčiau kreiptis į dietologą pagalbos. Nuo spalio pradžios ne tiek daug svorio ir numečiau, bet nors kažkiek susitvarkiau mitybos ypročius. Aišku, valgau neskaniai: tunas, mėsa, varškė. Todėl ir apmaudu, kad svoris ne daug kito. Kita vertus, po truputi gal kažkiek ir sumažės vis. Būtų gerai pasiruošti fiziškai kitai vasaros kelionei, bet daug vilčių nededu 😀

Kiti įvykiai:

  • Pandemija niekur nedingo, bet ją išgyventi sekasi daug lengviau. Apribojimų praktiškai nėra, tik kaukę patalpoje reikia užsidėti, prie ko jau esu pratęs ir nebejaučių diskomforto. Tiesa, buvau pasigavęs gripą (greičiausiai), tai tris dienas iš lovos negalėjau atsikelti. Sirgti korona ar gripu dar kartą tikrai nenorėčiau.
  • Parašytas ir priduotas straipsnis: “Financial Context News Sentiment Analysis for the Lithuanian Language”.
  • Peržiūrėti ~60 siaubo filmų.
  • Su Voldžium apsilankėme dvejose parodose: Chelsea Coon “star-spangled” ir geriausio jaunojo Lietuvos menininko Dominyko Sidorovo parodoje “Pabaisa”. Pirmąją dar galima suprasti – norinčios tapti žvaigžde moters portretas, tačiau “Pabaisa”… nustebino. Arba nieko nebesuprantame mene, arba jaunojo menininko konkursai laimimi keistais kriterijais. Gali būti, žinoma, kad Lietuvos jaunųjų menininkų lygis tragiškas.
  • bucket list‘o galiu išbraukti apsilankymo futbolo PASAULIO čempionate. Salės futbolo, bet vis tiek 😀 Saulius palaikė kompaniją.
  • Buvo nepraleistas ir 14-asis Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis. Šiais metais viskas vyko internetu, pasirinkau tik vieną “kūniškų žaidimų” programą. Aprašiau šių metų vasarį.
  • Rugpjūčio 13d. su Armandu ir jo mergaite apsilankėme Vilniaus šviesų festivalyje. Labai daug žmonių, triukšmo, neįmanoma ramiai pasigrožėti meninėmis instaliacijomis. Eh.

Gal kiti metai bus geresni.No Thoughts on 2021-ųjų apžvalga

Komentarai

Pašto adresas nebus viešai skelbiamas